دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب

شناسه نوشته : 24920

1397/04/27

تعداد بازدید : 689

سیاست شیطانی «معامله ی قرن » هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد.
  •  رهبر انقلاب: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب، یک معنای جدیدی را در حج درک کرد و مفاهیم جدیدی برای ملت ایران آشکار شد: حجِ همراه با قناعت، حجِ همراه با تفاهم مسلمین، حجی که مظهر «اشداء علی الکفار» و «رحماء بینهم» است. نقطه‌‌ی مقابل این حج، حجی است که بین برادران اختلاف ایجاد کنند و خود را به استکبار ببندند. این حج، نقطه‌‌ی مقابل آن حجی است که خداوند خواسته است.
  • رهبر انقلاب در دیدار کارگزاران حج: متأسفانه دولت عربستان برای حجاج، ایجاد مزاحمت می‌کند/ حق مسلم حجاج، امنیت آن‌هاست/ فاجعه‌‌ی منا در سال ۹۴ فراموش شدنی نیست و باید توسط مدعی اصلی که جمهوری اسلامی است، تعقیب شود. بعثه، سازمان حج، وزارت خارجه و قوه‌‌ی قضائیه باید قضیه را دنبال کنند. گزارش رسیده که به خانواده‌های شهدای فاجعه‌ منا که آنجا دفن شده‌اند اجازه‌ زیارت قبور شهیدان‌شان هم داده‌نمی‌شود.
  •  رهبر انقلاب در دیدار کارگزاران حج: دنیای اسلام به یک‌صدایی احتیاج دارد. سیاست شیطانی «معامله‌‌ی قرن» هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد/ به کوری چشم دولتمردان آمریکا شهر بیت‌المقدس پایتخت فلسطین و قبله‌‌ی اول مسلمان‌ها برای مسلمانان باقی خواهد ماند. بعضی دولت‌های اسلامی پیش‌مرگ آمریکا شده‌اند؛ آن‌ها هم ناکام خواهند ماند و ملت فلسطین قطعاً آن‌روزی را که ریشه‌ رژیم جعلی صهیونیستی کنده می‌شود را خواهند دید.
  •  رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار کارگزاران حج: سرزمین مکه برای همه‌‌ی مسلمانان است. نباید کسانی فکر کنند هر کاری که می‌خواهند می‌توانند در این سرزمین انجام دهند. آن کسانی و آن حکومتی که از مفاهیم حج جلوگیری می‌کنند، «صد عن سبیل الله» می‌کنند. کعبه متعلق به همه‌‌ی مسلمانان است/ آن کسانی که سیاست را از اسلام جدا می‌کنند، اسلام را نفهمیده‌اند. حج یک میدان عملی است که آمیختگی دین و سیاست را نشان می‌دهد.
  • در آستانه‌‌ی ایام حج ابراهیمی و آغاز اعزام حجاج بیت‌الله‌الحرام به سرزمین وحی، دست‌اندرکاران و کارگزاران حج کشورمان، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.